Davis Písek : Gong A 0:2 (0:0)

Hráči: Mendlík R. 8 - Koch 7, Stejskal M. 8, Šebesta K. 7,
            Mendlík D. 6, Stejskal J. 5, Roman 4
Góly: Koch, Šebesta

Výborný zápas zejména po taktické stránce a nasazením, hosté se vypořádali i s nezvyklým terénem, jež jim působil znatelně větší obtíže, než uvyklým domácím.
      Utkání začalo z obou stran opatrně, v 5´ přímý kop soupeře po celkem zbytečném faulu Karla orazítkoval poprvé břevno. V 6´ po pěkném rozehrání rohu Michal střílí z dobré pozice vedle. V 7´ Honza už potřetí podkluzuje a ztrácí míč, soupeř získává celkově iniciativitu, snaží se hrát dlouhé míče za obranu buď nakopnutím či výhozy gólmana, případně přízemní kolmou dlouhou nahrávkou na vápno a pálit z narážečky, hosté volí buď snahu o kombinaci či individuální průniky. V 9´ Jirka posílá kolmici na Honzu, ten mu naráží, brankář s úsilím vyráží. V 10´ David typickým způsobem po lajně přechází přes obránce, střelu z úhlu brankář chytá. V 11´ po kombinaci Jirka-Karel-Roman končí střela vedle, o minutu později si Jirka naráží s Davidem a pálí opět mimo. V následující chvíli se Karel nechá obejí ve vápně, soupeř netrefí bránu, za okamžik stejně propadne David, střela projde Radkovi mezi nohama a trefuje tyč. V 16´ si David naráží s Honzou, střela vedle brány. V té době v obraně exceluje Michal, Roman hraje v těžkém útlumu, Karel začíná drobně chybovat. David i Roman dávají několikrát velmi nebezpečné a neúčelné nahrávky napříč celou obranou, soupeř naštěstí nechytá, ale míč několikrát zbytečně končí v autu. V 17´ akci David-Roman-David zastavuje terén. Minutu před půlí po kolmici od Michala nahrává do jistého gólu Jirka Honzovi, ten paří.
     Již v 1´ druhé půle soupeř zdálky trefuje do tyče, o chvilku se Jirka po kombinaci uvolnil a otočil ve vápn+ a ze dvou metrů do brankáře pálí, následně úžasný chaoz v obraně naší, Radek zachraňuje. Ve 3´ Karel vypíchl míč ve výtečném obranném zákroku, naráží si s Honzou, odkop soupeře končí na vlastním břevně před Honzou, Karel doráží 1:0.
      V 5´ kombinace Michal-Karel-David zakončena střelou, v 6´ pěkný útok po ose David-Roman-Michal kdy Michal se snaží před gólmanem tečovat, ten ovšem zachytává, z protiútoku musí další jistý gól zachraňovat Radek. V 10´ soupeř podkouzl, Honza si sebral míč a mohli jít ve dvou na brankáře, ovšem tak dlouho váhal s rozehrávkou, až o něj přišel. V 11´ po výborném výhozu Radka Karel výtečně nachází samotného Honzu před bránou, ten opět paří. Ve 13´ Jirka vypíchl balón, kombinace s Honzou uvázla. Z následného Honzova autu Roman na vápně výborně tělem odstavuje hráče , přistrkuje Jirkovi, ten skóruje 2:0.
      PO brance se ovšem na čas takticky hosté propadají, chtějí soupeře dorazit, z čehož plyne hra nahoru/dolů a zmatky v obraně. Ve 14´ Roman v výborném obranném zákroku tělem, z protiútoku David pálí tvrdě do brankáře. V 15´ zaběhl za Davida dvakrát do gólové pozice hráč soupeře (pozdní střídání evidentně vyčerpaného hráče!). V dalších minutách Jirka dvakrát zachraňuje ve vápně. V dalším protiútoku a tutovce se ocitá Honza, opět do brankáře. Následně zase pozdní střídání - tentokrát propadá Roman, soupeř v tlaku, o minutu později však Roman nachází krásně Jirku, jeho střelu brankář chytil. Ve 22 Roman křížem pěkně uvolňuje Honzu, ten vedle pálí. V posledních minutách dobře pozičně Honza i jirka v obraně. V poslední minutě Honza v brejku velmi netakticky riskantně nahrává, soupeř se zmocnil míče, po zmatku míč padá na břevno, následně se píská konec.
      Ještě v průběhu zápasu soupeř několikrát nastřelil tyčku a Radek s Michalem předvedli řadu obranných zákroků.